بهترین موسسه انجام پروپوزال دانشجویی ارشد و دکتری✍️(تضمینی)

موسسه پایان پژوه آماده ارائه خدمات انجام پروپوزال کلیه رشته های دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. از انتخاب موضوع تا تکمیل بخش های اصلی پروپوزال خود را به ما بسپارید تا با خیال راحت برای انجام پایان نامه خود اقدام کنید، کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

proposal

فرم درخواست انجام پروپوزال ارشد و دکتری

انجام پروپوزال یکی از مراحل مهم اخذ مدرک در مقاطع بالای تحصیلی است. این کار می‌تواند برای افرادی که می‌خواهند برای اولین بار پروپوزال ارائه دهند، این مرحله می‌تواند بسیار چالش برانگیز و استرس زا باشد. نکته‌ی دیگر نیز این است که بسیاری از افرادی که در مقاطع بالای تحصیلی مثل ارشد و دکتری مشغول به تحصیل بوده و موظف به ارائه پروپوزال هستند، زمان کافی برای این کار را ندارند. اکثر این افراد متأهل و یا شاغل هستند و انجام پروپوزال که کاری وقت گیر است، به‌صورت صفر تا صد برای آن‌ها مقدور نیست. به همین دلیل کمک گرفتن برای انجام این مرحله‌ی دانشگاهی برای آن‌ها بسیار به‌صرفه است. یکی از مؤسساتی که می‌توانید از آن‌ها برای انجام پروپوزال خود کمک بگیرید، مؤسسه پایان پژوه است.

مراحل انجام پروپوزال توسط مؤسسه پایان پژوه

مؤسسه پایان پژوه جمعی از بهترین دانشجویان و متخصصان کشور را داراست که با مهارت هر چه تمام‌تر، برای شما پروپوزال انجام داده و مقاله می‌نویسند. زمانی که شما کار خود را به مؤسسه ی ما می‌سپارید، می‌توانید انتظار بهترین کیفیت‌ها را از محصولی که در نهایت به شما ارائه خواهد شد داشته باشید. برای انجام پروپوزال شما توسط متخصصان ما مراحل زیر طی خواهد شد:
 • تعیین کردن عنوان و موضوع پروپوزال
 • مشخص کردن ادبیاتی که قرار است در پروپوزال استفاده شود.
 • ایجاد یک سؤال محوری که تحقیقات حول آن انجام خواهد شد.
 • مطرح کردن یک فرضیه اولیه
 • تعیین کردن روش‌هایی که باید در تحقیق به کار بروند.
 • تهیه یک متن پیش‌نویس از پروپوزال
 • انجام دادن اصلاحات و اضافه کردن مراحل لازم به پیش‌نویس
 • تحویل پروپوزال
شما می‌توانید در هر یک از مراحل بالا، در جریان کار قرار بگیرید و سؤالات خود را از کارشناسان ما بپرسید تا در انجام پروپوزال و ارائه‌ی آن تسلط مناسبی داشته باشید.

یک پروپوزال از چه بخش‌هایی تشکیل می‌شود؟

حال که با مراحل انجام پروپوزال توسط تیم پایان پژوه آشنا شدید، بد نیست که کمی هم در مورد این که یک پروپوزال مناسب باید چه بخش‌هایی داشته باشد حرف بزنیم. در واقع یک پروپوزال باید از سه بخش اصلی و کلی تشکیل شده باشد:
 • مقدمه
 • بدنه
 • جمع‌بندی
در بخش مقدمه شما باید یک طرح کلی از سؤالی که سؤال محوری مقاله‌ی شما است ارائه کنید. در واقع در این بخش شما مخاطب را به‌مرور آماده می‌کنید تا در مورد موضوع اصلی پروپوزال صحبت کنید. در بخش بدنه شما کار طرح تحقیق را انجام می‌دهید. روش‌های مختلفی برای این طرح وجود دارد که یکی از آن‌ها پیاز تحقیقی است. در این روش طرح تحقیق بیان شده و در خصوص سبک جمع‌آوری داده‌ها و هم چنین متد شناسی بحث می‌شود. شیوه بودجه بندی تحقیقاتی ای که برای کار خود پیشنهاد می‌دهید نیز در این بخش از پروپوزال مطرح می‌شود. این بودجه بندی باید دقیق و درست انجام شده باشد وگرنه امکان رد شدن پروپوزال شما بسیار بالاتر می‌رود. در بخش جمع‌بندی نیز شما باید یک شمای کلی در خصوص نتایجی که انتظار دارید در پایان تحقیق به آن برسید ارائه کنید. در پایان باید پروپوزال خود را از هر جهت ویراستاری کرده و آن را با معیارهای دانشگاه خود تطبیق دهید. زمانی که کار انجام پروپوزال خود را به مؤسسه پایان پژوه می‌سپرید، تمامی این مراحل برای شما توسط کارشناسان ما انجام می‌شوند.

نکات دیگر در انجام پروپوزال

نکات دیگری که باید در انجام پروپوزال خود رعایت کنید، به شرح زیر هستند:
 • اختصار را رعایت کنید، در شرایطی که متن خود را بی دلیل طول و تفصیل دهید امکان رد شدن پیشنهاد شما بالا خواهد بود.
 • منابعی که به آن‌ها استناد کرده‌اید را حتماً ذکر کنید.
 • پروپوزال یک طرح کلی و اولیه است، پس لازم نیست چندان به مسائل جزئی بپردازید.
 • باید در متن خود استدلالی عقلانی و قانع کننده ارائه کنید که صرف زمان و هزینه بر موضوع پیشنهادی شما را توجیه کند.
 • دامنه تحقیق را چندان وسیع نکنید و به چند پارامتر اکتفا کنید تا از پس بررسی تمامی ابعاد بر بیایید.

پروپوزال نویسی و اهمیت آن

پروپوزال در واقع طرحی است که به‌صورت مکتوب، آن چه شما در ذهن دارید را در آن به رشته تحریر درآورده‌اید. در پروپوزال شما پیشنهاد اولیه‌ای است که به اساتید خود ارائه می‌دهید تا در صورت تأیید، نوشتن پایان نامه خود را بر اساس آن شروع کنید. استراتژی نوشتن پایان نامه‌ی شما بر اساس پروپوزالی که ارائه کرده‌اید مشخص می‌شود. هزینه و پولی که دانشگاه برای انجام مطالعاتی که آن را پیشنهاد کرده‌اید به شما اختصاص می‌دهد نیز بر اساس همین پروپوزال است. با توجه به این نکته بسیار اهمیت دارد که انجام پروپوزال به بهترین شکل ممکن رخ بدهد. در صورتی که پروپوزال دانشجویی که در مقطع ارشد و یا دکتری است، توسط استاد یا سرپرست تحقیقاتی ای که به حوزه مطالعه دانشجو مربوط است رد شود، هزینه و وقت زیادی از دانشجو تلف شده است که می‌تواند در ترم‌های تحصیلی او بسیار تأثیرگذار باشد. به همین دلیل است که بسیاری از دانشجویان در نگارش پروپوزال از منابع حرفه‌ای کمک دریافت می‌کنند. برخی دیگر از دانشجویان ممکن است به دلایلی مثل تاهل و یا اشتغال، زمان کافی برای فکر کردن و تهیه پروپوزال را نداشته باشند. این دسته از افراد گاهی اوقات انجام پروپوزال خود را به افراد دیگر می‌سپارند و خود تنها روی آن نظارت می‌کنند، زیرا مشغله‌ها و دردسرهای زندگی فرصت کافی برای تمرکز را به آن‌ها نمی‌دهد.

جمع‌بندی نکات انجام پروپوزال در مؤسسه پایان پژوه

انجام پروپوزال از اولین مراحلی است که برای نگارش پایان نامه و یا تحقیق‌های دیگر باید طی کنید. این کار بسیار چالش برانگیز بوده و اهمیت زیادی دارد. در صورت رد پروپوزالی که ارائه کرده‌اید، زمان و هزینه زیادی از شما تلف می‌شود. به همین دلیل گرفتن کمک در نگارش پروپوزال کاری است که بسیاری از دانشجویان انجام می‌دهند. موسسه پایان پژوه آماده انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری، پروپوزال ارشد و پروپوزال دکتری، انجام مقاله های isi، دانشجویی، پژوهشی و انجام تحلیل آماری می باشد. همچنین در زمینه انجام پایان نامه فنی مهندسی،انجام پایان نامه علوم پزشکی،انجام پایان نامه علوم پایه،انجام پایان نامه علوم انسانی و انجام پایان نامه مدیریت نیز خدمات کاملی را برای شما دانشجویان عزیز ارائه می دهد. کافیست همین الان با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست را در صفحه اصلی سایت تکمیل نمایید. 

آموزش پروپوزال نویسی

 
 
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا