در باره موسسه پایان پژوه

برترین موسسه انجام پایان نامه

مؤسسه پایان پژوه یک مؤسسه‌ی علمی است که در تهیه و نگارش انواع متون علمی اعم از مقاله، پروپوزال و پایان نامه خدمات خود را ارائه می دهد. تیم ما با گردهمایی تعدادی از دانشجویان ممتاز دانشگاه تهران بوجود آمده که در سال 1399 برای کمک به دانشجویان دیگر در زمینه نگارش پایان نامه تشکیل شد. مؤسسه‌ی ما در ابتدا تنها روی کمک به رشته‌های فنی و انسانی تمرکز کرده بود، اما در ادامه با جذب نفرات و متخصصین بیشتر، ارائه خدمات به سایر رشته‌ها از جمله علوم پایه، علوم پزشکی و مدیریت نیز در دستور کار ما قرار گرفت.

تا به امروز که در کنار شما هستیم، بیش از 165 پایان نامه، 380 مقاله و 230 پروپوزال در مؤسسه پایان پژوه انجام شده است. انجام پایان نامه ارشد و دکتری در مؤسسه پایان پژوه برای تمامی دانشجویان در سراسر ایران امکان پذیر است. تنها کافی است از طریق بخش تماس با ما، با راه‌های ارتباطی اعلام شده تماس بگیرید و یا فرم ثبت پیام را پر کرده و برای ما ارسال کنید.

موسسه پایان پژوه آماده انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری، پروپوزال ارشد و پروپوزال دکتری، انجام مقاله های isi، دانشجویی، پژوهشی و انجام تحلیل آماری می باشد. همچنین در زمینه انجام پایان نامه فنی مهندسی،انجام پایان نامه علوم پزشکی،انجام پایان نامه علوم پایه،انجام پایان نامه علوم انسانی و انجام پایان نامه مدیریت نیز خدمات کاملی را برای شما دانشجویان عزیز ارائه می دهد. کافیست همین الان با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست را در صفحه اصلی سایت تکمیل نمایید.


0
پایان نامه انجام شده
0
پروپوزال انجام شده
0
مقاله منتشر شده
5/5 - (1 امتیاز)
پیمایش به بالا